janacapova-logo

REFERENCE

path20
Mgr. Alena Burgetová

Zajištění akreditace MŠMT pro Melody English

Ing. Monika Rumanová 

S Janou jsem řešila nasazení pokročilejšího projektového nástroje do firmy. Sama se tématu procesů věnuji, ale ve vlastním podnikání mi výrazně chyběl nadhled. Jana mi byla skvělou partnerkou, která mou provozní slepotu smetla ze stolu svými trefnými otázkami, zcela jiným úhlem pohledem a vlastními zkušenostmi. 

Díky jejímu analytickému myšlení a průzkumu trhu méně známých projektových nástrojů jsem s ní po mnoha měsících tápání vybrala a zavedla nový systém. Mockrát děkuji, Jana je spolehlivá a její nadhled a projektové zkušenosti mohou prospět každému podnikateli nebo firmě.

janacapova-reference3
Janka Urbanová

Projektová konzultace s Janou mi otevřela oči. A nejen to, pomohla mi rozhodnout se a naplánovat  dlouhodobý mentorinkový projekt. Před konzultaci jsem měla poměrně jasný plán, představu o počtu hodin a náplní programu. Cenu pro jednotlivce jsem si stanovila tak nějak zhruba. A až díky konzultaci s Janou si vše sedlo, šly jsme na to z opačného konce a já dostala jasnou představu o realizaci projektu. Najednou jsem uviděla, co vše do plánování patří a s čím jsem tak nějak nepočítala. Projektová konzultace má určitě smysl, pokud plánujete větší a dlouhodobé, časové náročné akce. Dostanete jasný rámec a uvidíte, jestli má smysl do toho jít, a co upravit.