janacapova-logo

SLUŽBY

path20

Zdarma – 20 minut pro váš záměr

Nevíte, jak by vašemu nápadu mohly pomoci principy projektového řízení, co to vůbec je, a jestli jsem zrovna já tím správným člověkem, kterého v této chvíli potřebujete, abyste se posunuli dál? Během 20 minut si v tomhle všem uděláme jasno a případně naplánujeme, jaké další kroky na vaší cestě by měly následovat.

ZDARMA

Konzultace vašeho projektového záměru

Při objednání konzultace mi napíšete téma vašeho nápadu. Na základě toho pro vás vypracuji individuální dotazník, kde se vyptám na vše potřebné, abychom pak v rámci konzultace už mohli postupovat konkrétně a efektivně. Tento dotazník mi zašlete minimálně den před konzultací. Během konzultace pak můžeme projít rozpočet vašeho projektu, analýzu rizik, jak váš nápad otestovat, apod. Výstupy konzultace vám do 3 dnů písemně zpracuji a zašlu.

1 500 Kč

Je vaše téma komplexnější, nebo potřebujete více podpory? Rezervujte si výhodnější balíček tří nebo pěti konzultací.
3 konzultace 3 500 Kč
5 konzultací 5 000 Kč

Konzultace dotačních příležitostí

Šlo by váš projekt podpořit dotací? Představte mi ho během konzultace zdarma, a pokud by rámcově splňoval podmínky pro dotační podporu, domluvíme se na dalším postupu, kdy prověřím konkrétní dotační tituly a výzvy a následně můžu zpracovat a administrovat dotační žádost. Vzhledem k velké variabilitě těchto zadání si podmínky spolupráce domluvíme individuálně.

Individuálně dle dohody

Dlouhodobá spolupráce

Chcete, abych váš projekt vedla se vším všudy od začátku do konce? Můžeme se domluvit na dlouhodobé spolupráci v podobě a rozsahu, jaký budete potřebovat. 

900 Kč / hod